hot facesZe zijn met zโ€™n duizenden: bloedmooie jongens en meisjes die wereldwijd castings aflopen op zoek naar de grote doorbraak. Wij vroegen een Brussels modellenbureau welke daarvan al iets dichter bij hun grote doel staan. Vier Belgische hotties om in de gaten te houden:

Sam Lammar, de man van het moment. Hij liep mee in de laatste mannenshow van Prada en mag hรฉรฉl binnenkort in zโ€™n eentje zijn mannetje staan op een groot defilรฉโ€ฆ wordt vervolgd!

Sam1 Sam2
Dan is er Felix Hermans, die Miuccia Prada zodanig wist te bekoren dat ze hem exclusief boekte en verbood voor haar concurrenten te lopen. Beetje jaloers, die Italianen..

Felix1 Felix2
Gucci, Dior, Jil Sander, Prada,โ€ฆ: geen catwalk of Matthijs Meel liep stond er dit jaar mooi te wezen. Ondertussen wist de Vlaming zijn snoetje ook aan de campagnes van Topman en Calvin Klein te verbinden. Impressive. 306F834F74AE4A4EA887B93013A79989Matthijs2
Als Frederik Meijnen geen show loopt (jaloerse Miuccia boekte hem nu al drie seizoenen op rij), staat hij โ€ฆ op een werf. Deze jongen combineert zijn job als model immers met die van bouwvakker! Onlangs haalde hij de cover van Vogue Italia, zijn blonde lokken slaan klaarblijkelijk aan in het Zuiden.

Frederik1 Frederik2