10 modemensen om te volgen op Snapchat

Geüpdatet op 15 december 2020 door ELLE België
10 modemensen om te volgen op Snapchat

snapchatters

Snapchat koorts! Wij selecteerden 15 influencers waarvan we graag foto's en video's - al is het maar voor even - ontvangen.

1/

1. Rachel Zoe, snapchatnaam: thezoereport

rachelzoe

De ELLE video van vandaag :
5 TIPS OM JE HAAR SNELLER TE LATEN GROEIEN

2. De Belgische blogster Polienne, snapchatnaam: pielaunio

17170122929_2061c26e9c_o
Afbeelding van polienne.com

3. Chiara Ferragni, de Italiaanse blogster achter The Blonde Salad, snapchatnaam: chiaraferragni

11049332_1613559855546374_1083570639_n

4. De Belgische Tiany Kiriloff van Belmodo, snapchatnaam: belmodoTiany

tianysnapchat

5. Bryanboy, de Amerikaanse blogger, snapchatnaam: bryanboy

bryanboy-1-copy

2/

6. Sofie Valkiers, de Belgische blogster achter Fashionata, snapchatnaam: sofievalkiers

Sofie2
Afbeelding van Fashionata.com

7. Ste Bertram Rose, het Belgisch model, snapchatnaam: stebertramrose

tumblr_nibskvWwJu1u4lm0go1_500

8. Kylie Jenner, snapchatnaam: kylizzlemynizzl

tumblr_noft0n0fBF1ti4vg7o1_500

9.  De Nederlandse blogster Negin Mirsalehi, snapchatnaam: negin_mirsalehi

negin-mirsalehi-look-1

10. De Belgische actrice en socialite Joy Anna Thielemans, snapchatnaam: joythielemans

joy

3/

11. Rihanna, snapchatnaam: rihanna

25f5b4cd328217b67acd2224964686ba

12. Rumi Neely, de blogster achter Fashiontoast, snapchatnaam: rumineely

Rumi_Neely_Shoot-011-376x563

13. Het Brits model Cara Delevigne, snapchatnaam: caradelevigne

B-kQ5kHIYAAOUiA

14. Chrissy Teigen, model en vrouw van zanger John Legend, snapchatnaam: chrissyteigen

chrissy-teigen-w724

15. Het Zuid-Koreaans model Soo Joo Park, snapchatnaam: soojoomoojoo

dd09b2c2940a22b0df7c29542f35f380

(Stagiaire Mandy Kourkouliotis)