#DressUpFriday: haal elke vrijdag je beste outfit boven

Gepubliceerd op 14 mei 2020 door ELLE België
#DressUpFriday: haal elke vrijdag je beste outfit bovenInstagram @gohope_blog

Elke dag in loungewear zitten, het is dan wel comfortabel, maar we zijn het stilaan beu. De social media trend #DressUpFriday heeft daar de oplossing voor.

De lockdown maatregelen worden langzaam en voorzichtig wat minder streng, maar toch werken nog veel mensen thuis. Loungewear, joggingbroeken of misschien zelfs pyjama's zijn onze dagelijkse outfit geworden. Maar al je mooie kleren hoeven echt niet in de kast te blijven. Doe mee aan de trend #DressUpFriday. Elke vrijdag trek je hiervoor iets leuks aan en post je het eventueel ook op je Instagram. Daarbij is het nu het ideale moment om eens te experimenteren met je garderobe?

Onze favorieten (en wat inspiratie voor de volgende #DressUpFriday) zie je hier:

1.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Emili Sindlev (@emilisindlev) op

De fashionvideo van vandaag :
ZO KRIJG JE EEN SLANKERE TAILLE ZONDER DIEET OF SPORT

2.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Leonie Hanne (@leoniehanne) op

3.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Laureen Uy (@laureen) op

4.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Aimee Song (@aimeesong) op

5.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door C L A R A 🦖 (@gohope_blog) op

6.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Hegia de Boer (@heyhegia) op

7.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Jessica Wang (@jessicawang) op

8.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Camille Co - Koro (@itscamilleco) op

9.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Camille Charriere (@camillecharriere) op

10.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Alexa Chung (@alexachung) op

LEES OOK:

Champion x Chiara Ferragni: de perfecte collab om thuis in the chillen

#IkKoopBelgisch: de must-see modelabels van eigen bodem

Hoe gaat winkelen eruit zien na de lockdown?

(Stagiaire Tori Machiels)